محل تبلیغات شما

مهندس برق و مهاجرت به استرالیا

پرسش شده توسط : میلاد در تاریخ : شنبه 23 مرداد 1395

سلام من 27 سالمه و مهندس برق هستم و همچنین ایلتس 7 هم دارم میخوام بدونم برای گرفتن ویزا کاری چقد شانس دارم درضمن حدودا چقد پول برای شروع لازم هست در کل یه اطلاعات مختصری در صورت امکان به من بدید با تشکر

پاسخ :

با سلام

در پاسخ سوالتان باید بگویم :رشته تحصیلی شما (مهندسی برق) جزو بهترین رشته  جهت مهاجرت به استرالیا است .و از آنجا که ظاهرا آیلتس 7 دارید شرایط مناسبی برای اخذ ویزای تخصص استرالیا(اسکیل ورکر ) دارید. شانس اخذ ویزای استرالیا (ویزای اسکیل)برای شما بالا و نزدیک به 90 در صد است. البته به شرط آنکه شما سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی تان ارائه کنید و ضمنا آیلتس 7 شما باید ایچ اسکیل باشد تا به شما 10 امتیاز بدهد. به طور کلی شرایط مناسبی جهت مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت دائم استرالیا دارید. شما از نظر سنی در بهترین شرایط هستید و ماکزیمم امتیاز سن را که 30 امتیاز است دریافت می کنید. آیلتس 7 شما اگر ایچ اسکیل باشد 10 امتیاز به شما می دهد . مدرک تحصیلی شما را چون دانشگاه محل تحصیل خود را ذکر نکرده اید نمی توانم بگویم 10 امتیاز به شما می دهد یا 15 تا. و سابقه کارتان هم اگر 3 سال مرتبط با رشته تحصیلی و بعد از اخذ مدرک باشد 5 امتیاز به شما می دهد.شما شرایط خوبی دارید و مشکل آیلتس هم ظاهرا ندارید

جهت اطلاعات بیشتر و ارزیابی دقیق تر با دفتر موسسه تماس بگیرید مشاورین ما پاسخگوی شما خواهند بود و شما را از امتیاز دقیق تان مطلع خواهند کرد.راجع به بحث هزینه ها می توانید به قسمت هزینه ها در سایت مراجعه کنید و حق الوکاله موسسه ما را نیز در تماس تلفنی از مشاوران ما بپرسد.

موسسه تداوم نسل سپید خدمات اخذ ویزای اسکیل ورکر را با بهترین و مناسب ترین قیمت و در کوتاهترین زمان برای متقاضیان انجام می دهد 

مزایای اخذ ویزای استرالیا

روشهای مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق نیوزلند

امتیاز ,اسکیل ,تحصیلی ,آیلتس ,ویزای ,برق ,به شما ,10 امتیاز ,رشته تحصیلی ,شما می ,مهندس برق

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

trimfaidaibar isucisam Laura's notes reransete پارسی شاپ Elizabeth's memory فایل های تخصصی رشته ارشد حسابداری ناقوس teoberbyhi سند اجاره ای . قیمت سند اجاره ای . اجاره سند برای آزادی متهم