محل تبلیغات شما

بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا

پرسش شده توسط : سیمین بهادری در تاریخ : پنجشنبه 11 آذر 1395

با سلام و عرض خسته نباشید

من با بررسی های که در سایت شما و سایر همکارانتون انجام دادم متوجه شدم که کلیه شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص رو دارم . فقط باید این کار رو هر چه زودتر انجام بدم چون شرایط سنی من در حال حاضر و نهایتا تا یکسال دیگر حداکثر امتیاز رو دارا کسب میکنه. من بدنبال وکیلی هستم که در کوتاهترین زمان ممکن بتونه ویزای استرالیا را برای من اخذ کنه - با توجه به شرایط سنی من - در واقع دنبال بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا هستم. میخواستم بدونم آیا موسسه تداوم نسل سپید تضمین میدهد که ظرف حداکثر یکسال ویزای من رو اخذ نماید یا خیر.

با سپاس فراوان

پاسخ :

با سلام

دوست عزیز ، شما چنانچه تمام شرایط جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص (اخذ ویزای اسکیل ورکر استرالیا) را داشته باشید (اعم از رشته تحصیلی مناسب و مورد نیاز استرالیا و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی مناسب) آنگاه می توانید با کمک و همراهی و استفاده از خدمات موسسه ما (موسسه تداوم نسل سپید) در کوتاهترین زمان ممکن موفق به اخذ ویزای تخصص استرالیا (اسکیل ورکر ) شوید.

برای پروسه ی مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص زمانبندی خیلی دقیقی وجود ندارد چون بسته به رشته فرد مهاجر این پروسه متفاوت خواهد بود ولی اگر شما مدارک مورد نیاز پروسه مهاجرت را به موقع و در اسرع وقت به موسسه تداوم نسل سپید (tnsvisa )ارائه کنید (مدارکی چون مدرک تحصیلی و مدارک شناسایی و از همه مهم تر مدرک زبان انگلیسی)موسسه ما تمام تلاش خود را خواهد کرد که شما در کوتاهترین زمان موفق به اخذ ویزای اسکیل ورکر استرالیا (ویزای تخصص) شوید و این زمان به طور میانگین همان حدود یکسال است ولی گاهی ما موفق به اخذ ویزا در زمان کمتر از یکسال و حتی 6 ماه ! هم شده ایم که مدارک آن موجود است.

وکیل مهاجرت به استرالیا

موسسه تداوم نسل سپید با داشتن وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا  یا همان وکیل مارا (MARA) و کارشناسان زبده خود ،می تواند شما را دررسیدن به هدفتان ( مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص در کوتاهترین زمان ممکن) است یاری کند.

مزایای اخذ ویزای استرالیا

روشهای مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق نیوزلند

استرالیا ,مهاجرت ,ویزای ,زمان ,اخذ ,تخصص ,مهاجرت به ,به استرالیا ,کوتاهترین زمان ,نسل سپید ,تداوم نسل

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه درسی ریاضی دوره ی اول متوسطه استان کردستان کسب رایگان بیت کوین از سایت فری بیت کوین دختر مسیح هک بزرگ و کوچک نمیشناسد (انواع هک ها) مطالب اینترنتی روستای گوری Margaret's receptions عاشقـــــــــــــانه Matthew's blog اکیپ ادیتورا