محل تبلیغات شما

آیلتس جنرال یا آکادمیک، کدامیک جهت مهاجرت به استرالیا مناسب است؟

پرسش شده توسط : محمد خالقی در تاریخ : یکشنبه 22 اردیبهشت 1398

با سلام. من برای دکتری در استرالیا درخواست داده ام و موفق به کسب پذیرش شده ام. دارای مدرک آیلتس 7.5 هست. میخواستم بپرسم به نظر مشاوران شما خوبه که من آیلتس جنرال هم بدهم و با رفتن به استرالیا پرونده اقامت باز کنم؟ لطفا مراحل آن و کمک موسسه شما در این زمینه رو ارسال کنید. با تشکر

پاسخ :

با سلام

دوست عزیز شما می توانید برای پروسه ی مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای تخصصی اسکیل ورکر اقدام نمایید . قبل از هر موضوعی می بایست شرایط شما با مشاوران موسسه چک شود و همچنین امتیازبندی دقیق به شما اعلام شود .برای  اخذ ویزای اسکیل ورکر می توانید از آیلتس آکادمیک هم استفاده نمایید و نیازی به  اخذ آیلتس جنرال نمی باشد.در واقع هر دو مدرک چه به صورت جنرال و چه آکادمیک مورد قبول است.بله شما می توانید پرونده مهاجرتی باز کنید و خدمات موسسه تداوم نسل سپید از ابتدای پروسه اخذ ارزشیابی،گرفتن دعوتنامه و اخذ ویزا می باشد.

مزایای اخذ ویزای استرالیا

روشهای مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق نیوزلند

آیلتس ,جنرال ,اخذ ,آکادمیک ,استرالیا ,توانید ,آیلتس جنرال ,می توانید ,شما می ,به استرالیا ,جنرال یا

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bookidooky رسا خرید ساعت مچی | طرح 2014 آبچکان جا ظرفی سینی دار رومیزی و دیواری قفسه ایی پلاستیکی حوله ای 2020 دبستان دخترانه فرهنگیان Richard's memory آموزش و مشاوره GIS Louise's blog rioblacjuncsound موشی چت | چت روم موشی | chatroommoshi